Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Jemi në kulmin e sezonit të verës dhe pothuajse të gjithë janë me pushime. Fragmente dhe copëza nga destinacionet që njerëzit kanë zgjedhur për të pushuar, i postojnë në rrjetet e tyre sociale.

Edhe vipat, si shumë të tjerë, po pushojnë në vendet më të bukura të Shqipërisë dhe jashtë saj.

LEXO DHE :  Foto/ Tirana kryeson, starton pjesa e dytë e derbit kryeqytetas!

Disa kanë zgjedhur malin me freskinë dhe natyrën, ndërsa të tjerë kanë zgjedhur detin, me bukurinë dhe ujin e kristaltë. Ku dhe si e kaluan fundjavën vipat, shikojini në galerinë më poshtë./ dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.