Foto/ Si e festoi Amerika, Ditën e Falënderimeve!

Ashtu si çdo vit tjetër, amerikanët festojnë Ditën e Falënderimeve. Parada, birra, dhe festime magjike, janë ato që shoqërojnë amerikanët.

Kjo ditë, fillimisht një mënyrë për të falënderuar për bekimet e të korrave dhe vitet e mëparshme, gjithashtu festohet nga amerikanët në mbarë botën. Dritare.net ka sjellë për ju, në fotogalerinë më poshtë, festimet e amerikanëve, në Ditën e Falënderimeve./Mos i humbisni!/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Ja si do të jetë moti sot!

Vëmendje: Nëse këtë artikull e keni hapur nga Facebook, për të shikuar fotogalerinë e plotë ju lutem klikoni në, www.dritare.net.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.