Foto/ Rama: Ja disa pamje nga kantieri i ujësjellësit, në Tropojë!

Kryeministri i vendit, Edi Rama u ka uruar shqiptarëve një ditë të mbarë me disa foto nga kantieri i punës për rimëkëmbjen e rrjetit të ujësjellësit në Tropojë.

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këto pamje nga kantieri i punës për rimëkëmbjen e rrjetit të ujësjellësit që siguron pas dekadash të tëra 24 orë ujë në ditë për banorët e Tropojës, ju uroj një ditë të mbarë 🌹/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Kryemadhi: Ja pse Vuçiç lobon në favor Edi Ramës, ortakut të tij të planit për ndarjen e Kosovës!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.