Foto/ Media serbe: Jonida Maliqi na provokoi me shqiponjën

Mediat serbe kanë shkruar se  ka qenë një provokim përshëndetja e Jonida Maliqit me bërjen e shqiponjës me duar.

“Provokon përfaqësuesja e Shqipërisë. As Eurovizioni nuk mund të kalojë pa një video me shqiponjën me dy koka”, shkruan B92, një nga mediat më të mëdha serbe./e.k-Dritare.net

LEXO DHE :  Braçe: Rrjeti kriminal që përhapi lajmin e rremë të tërmetit do të përballet me ligjin, me fuqinë 5.8 të shkallës rihter me intensitet 8 ballë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.