Foto/ Lanë gratë në shtëpi, eventi i rrallë që bëri bashkë 3 princat britanikë!

Princi i Uellsit bashkë me princin Uilliam dhe Harry-n, kanë marrë pjesë në një event të rrallë, të përbashkët.

Princi Charles mbërriti në Muzeun e Historisë Natyrore, këtë të enjte bashkë me dy djemtë e tij, informon dritare.net

Princat po marrin pjesë në premierën e serisë së re të Netflix ‘Our Planet’, transmetuar dhe realizuar nga Sir David Attenborough. Në këtë event morën pjesë vetëm princat, duke i lënë në shtëpi, gratë e tyre.

LEXO DHE :  Humb jetën nëna e Xhesika Polos, motra e Valbona Memës!

Gjatë mbrëmjes, tre princat u bashkuan me mbretërit e televizionit, dhe do të shohin për herë të parë serinë më të re.

Në këtë event morën pjesë edhe yjet e Hollivudit, mes tyre edhe ish-futbollisti, David Beckham, njëkohësisht edhe mik i mbretërorëve.

Në galerinë më poshtë keni foto nga eventi që bëri bashkë tre princat./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.