Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Kur mbretëroret veshin neon, si yjet e Hollivudit!

Foto/ Kur mbretëroret veshin neon, si yjet e Hollivudit!

Neoni është absolutisht në modë. E mbani mend kur Blake Lively veshi një kostum të gjelbër neoni për të promovuar filmin e saj të ri? Dhe kush mund ta harrojë penelin e gjelbër neon të epokës së Kendall Jenner gjatë Krishtlindjeve. Ah, kemi edhe Emily Blunt me trendin e bukur të fustanit 'Roksanda'.

Meqë jemi frymëzuar nga neoni këto kohë, dhe ku më mirë se në prag të verës së nxehtë, kemi vendosur të sjellim neonin e mbretëroreve. Për mbretëreshën Elizabet e dimë që nuk çuditeni shumë, sepse ajo ngjyra të ndezura vesh gjithmonë. Po për Kate Middleton para martesës me princin Uilliam, apo Meghan Marklen kur merrte pjesë në evente të ndryshme, kur ishte aktore. Sigurisht që nuk jeni mësuar t'i shihni shumë me neon, por shuajeni pak kuriozitetin. Dritare.net ka sjellë për ju në galerinë më poshtë, rastet kur mbretërorët janë veshur me neon si, yjet e Hollivudit./K.C/dritare.net