Foto/ Ja baballarët e famshëm, që i rritën fëmijët e tyre vetëm!

Ne gjithmonë shohim postime rreth nënave që i rrisin vetëm fëmijët e tyre. Është një gjë shumë e zakonshme, aq shumë, saqë kemi harruar se ka shumë baballarë që bëjnë të njëjtën gjë. Atësia është po aq e rëndësishme sa mëmësia dhe të dy prindërit janë të nevojshëm për rritjen e shëndetshme të fëmijëve të tyre. Por ja që në disa raste, fëmija rritet vetëm nga njëri prind. Dritare.net ka sjellë për ju, në galerinë më poshtë, baballarët e famshëm që i kanë rritur vetëm fëmijët e tyre./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Detaje nga arrestimi i Çilit/ Dyshohet se i mori para e prona babait të lazaratasit të dënuar përjetë, duke i premtuar se do e nxirrte nga burgu

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.