Na ndiqni edhe në

Kuriozitete

10 foto historike të vipave, që nuk mendonit se ekzistonin!

10 foto historike të vipave, që nuk mendonit se ekzistonin!

Ne i kemi parë personalitetet e famshme vetëm në filma, medie etj. Dhe së fundmi, sapo janë zbuluar një sërë fotografish, të cilat nuk i kemi parë kurrë. Ajo që është më e interesante është se, këta njerëz nuk mund të njihen me shikimin e parë.

Marilyn Monroe

Marilyn Monroe

Dritare.net ka sjellë, në fotogalerinë më poshtë disa foto historike të të famshmëve, të cilat nuk i keni parë kurrë./Përshtati: Kadrije Çako/dritare.net