Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ George Clooney dhe Amal vjedhin gjithë vëmendjen, në eventin e bamirësisë

Foto/ George Clooney dhe Amal vjedhin gjithë vëmendjen, në

Aktori i Hollivudit, George Clooney dhe gruaja e tij, Amal bënë një paraqitje të shkëlqyer në Londër, me rastin e eventit të bamirësisë 'People's Postcode Lottery'.

George dhe Amal dukeshin tejet të mahnitshëm krah njëri-tjetrit  teksa mbërritën në event. E mahnitshme si gjithmonë ishte edhe Amal veshur me një fustan ngjyrë blu të errët, me taka po blu kamoshi.

E George, ashtu si gruaja e tij, preferoi blunë në këtë event. Aktori kishte veshur një kostum blu me vija gri, dhe një këmishë të bardhë.

Dritare.net ka sjellë për ju në galerinë më poshtë, foto të çiftit në eventin e bamirësisë. Mos i humbisni!/K.C/dritare.net