Foto/ Aktorja e famshme turke i jep fund beqarisë

Aktorja e famshme turke Denis Baysal dhe këngëtari Kolpa Barış Yurtçu i dhanë fund beqarisë të premten.

Hazan e “Zonja Fazilet dhe të bijat”, e kurorëzoi në martesë dashurinë, përmes një ceremonie madhështore, në Cesme, shkruan dritare.net

Aktorja veshi dy fustane të ndryshme.

LEXO DHE :  Gjoni: 9 kushtet e Bundestagut janë totalisht të paplotësuara

Fustani që zgjodhi të veshë për ceremoninë e kurorëzimit, ishte mahnitës, por dhe tjetri për ahengun nuk mbetet pas.

Çifti u fejua në nëntor të vitit të kaluar, dhe këtë vit vendosën t’i bashkojnë fatet e tyre, duke lidhur kurorë./K.C/dritare.net

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.