Elbasan/ Grabitet banesa e biznesmenit. Ja sa para iu vodhën!

Mbrëmjen e sotme, në Elbasan, ka ndodhur një grabitje. Pre e grabitjes ka rënë shtëpia e biznesmenit Lutfi Bici, në lagjen Skënderbej. Mësohet së atij i janë vjedhur 2 milionë lekë.

Në momentin kur ka ndodhur ngjarja, nuk ka pasur njeri në banesë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Foto të dhimbshme/ Çfarë kanë lënë pas zjarret në Australi!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.