Na ndiqni edhe në

Arkiv

Edhe 100 kile Buqinda!/ Ja urimi gazmor i Fatma Haxhialiut për Aulona Mustën!

Edhe 100 kile Buqinda!/ Ja urimi gazmor i Fatma Haxhialiut për Aulona
Sot gazetarja e njohur, Aulona Musta feston 35-vjetorin e lindjes dhe urimin më  të bukur për ne, e ka marrë nga shoqja e saj e ngushtë, Fatma Haxhialiu.

Ndërsa poston një foto të Aulonës nga palestra, Fatma ka bërë urimin më të bukur, më të veçantë dhe gazmor që keni parë ndonjëherë.

Fatma i uron Aulonës të bëhet 100 kile, sepse sipas saj të gjithë do të ishin të lumtur që të shkonin 100 kile, sesa 100 vjeç.

“Kam nje ore qe kerkoj foto portret serioz ne profilin tend Aulona Musta dhe e gjeta nje me ne fund per te bere urimin e rastit ??????

E pra se skam as shume nerva tani se jam pergjumesh dmth dhe ne thelb kete postim po e bej qe te them qe ti mbush 35 vjec, pra te theksoj moshen tende dhe qe te rris reach-in tim se ne keto raste merren shume like dhe komente, u befsh 100 kile ❤. Te gjithe do ishim shume me te lumtur te te shikonim 100 kg me shume se 100 vjec ?????

O Zot e imagjinoj veten duke thene, a mu befsh kurban se na hape trute me ate palester qy me mjes cdo dite e cdo nate.

E pra u befsh 100 kile dhe 100 vjec Buqinda ime qe nga trute do jesh forever 17, nje shigjetar i pashprese?

Te tjerat #throwback Buqi se ta kam qa urimin vjet ???????!,- shkruan Fatma./K.C/dritare.net