E bija nxori në publik të dashurin, Gordon Ramsay habit me reagimin

Vajza e kuzhinierit të famshëm, Gordon Ramsay, Tilly doli në publik me të dashurin e saj të ri.

Ndërkohë ky fakt e ka shokuar të atin, shkruan dritare.net

Tilly postoi në Instagram një foto bardhë e zi me të dashurin e saj Seth Mack.

LEXO DHE :  Humbi mbështetjen e koalicionit, dorëhiqet kryeministri i Sllovenisë

Gordon komentoi në postimin e së bijë: “WTF”

Ky reagim i shefit të kuzhinës i ka çuditur të gjithë./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.