Doktorët thanë se nuk do të ecte kurrë/ Momenti kur katër vjeçari ngrihet në këmbë për herë të parë

Bleu është një katër vjeçar, i diagnostikuar me një sëmundje të rrallë të paralizës cerebrale, që ndikon në lëvizjen e të gjitha gjymtyrëve të tij. Doktorët i thanë se ai nuk do të mundte të ngihej kurrë në këmbë. Familja e tij siguroi fonde për një operacion që e ndihmuan atë të ngrihej në këmbë me anë të një pajisjeje. Shikoni gëzimin në sytë e djalit, që nuk ndalet duke ecur./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  10 dallime të çuditshme, mes një burri dhe një gruaje

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.