Foto/ Disa imazhe prekëse, që tregojnë fuqinë e mirësisë!

Këta njerëz në një port, në Francë, pastruan një mjellmë nga vaji

Në kohët e sotme, të  gjithë njerëzit i kushtojnë më shumë vëmendje punës dhe superimit. Shpesh harrojmë sesa e rëndësishme është të ofrojmë mbështetje për njerëz që nuk i njohim, ose të bëjmë gjëra të bukura në të mirë të komunitetit.

Dhe personazhet e përrallave, nuk janë të vetmet që mund të bëjnë gjëra të mira, në këtë botë. Dritare.net sjell për ju 16 foto që të ngrohin shpirtin me mirësi dhe ne shpresojmë që t’i frymëzojnë njerëzit për të bërë gjëra më të mira.

  • Në SHBA, një burrë donte të vetëvritej, duke u hedhur nga një urë. Më shumë se tridhjetë kamionë u parkuan në çdo cep, për ta shpëtuar.
LEXO DHE :  Fundjava e vipave në foto!

Në SHBA, një burrë donte të vetëvritej, duke u hedhur nga një urë. Më shumë se tridhjetë kamionë u parkuan në çdo cep, për ta shpëtuar.

Për më shumë, klikoni fotogalerinë më poshtë./Përshtati: Kadrije Çako/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.