Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Çfarë planifikuan Besi dhe Xhensila në Paris?

Çfarë planifikuan Besi dhe Xhensila në Paris?

Pak ditë më parë, çifti i njohur i showbizit,  Besi dhe Xhensila, ndanë në instagram disa foto nga pushimet e tyre në Paris. Ne kështu menduam në fakt, që ishin pushime. Por mesa duket, vizita në qytetin e dashurisë nuk ishte e rastësishme. Në media përflitet, se për herë të parë çifti do të sjellë një bashkëpunim muzikor së bashku.

Mjaftoi një foto e Xhensilës, me një tekst të shkurtër, dhe lidhja u bë shpejt që do të kemi një këngë të re. Por me Besin apo pa të, këtë ende nuk e kemi të sigurt. /L.F-dritare.net