Blendi Fevziu poston foton e ëmbël me vajzën që mbushi sot 4 vjeç!

Gazetari Blendi Fevziu është babai i dy vajzave. Sot, e vogla Alis feston ditëlindjen e saj të katërt.

Blendi mesa duket urimin të bijës ia ka bërë privatisht, ndërsa në Instagram ka postuar një foto nga festa e ditëlindjes.

“Zyrtarisht 4”, shkruan Blendi krah fotos ku mban vogëlushen e tij në krahë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Horoskopi javor 27 janar- 2 shkurt 2020

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Zyrtarisht 4️⃣🎈🎈🎈🎈

Un post condiviso da Blendi Fevziu (@blendifevziu) in data:

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.