Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Basha sot në Lezhë: Do zhvillojmë bashkëbisedim me fermerët!

Basha sot në Lezhë: Do zhvillojmë bashkëbisedim me

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, do të vijojë dhe këtë javë turin e takimeve  "Rrugëtimi për Shqipërinë". Sot ai do të jetë në Lezhë. Përmes një postimi në Facebook, Basha njofton se do të takohet me fermerët

 “‘Rrugëtimit për Shqipërinë’ ?? i bashkohen sot në bashkëbisedim fermerët e Lezhës në orën 13:30”, shkruan Basha./E.B-dritare.net

https://www.facebook.com/lulzimbasha.al/photos/a.757503284300855/2759301014121062/?type=3&theater