Basha sot në Lezhë: Do zhvillojmë bashkëbisedim me fermerët!

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, do të vijojë dhe këtë javë turin e takimeve  “Rrugëtimi për Shqipërinë”. Sot ai do të jetë në Lezhë. Përmes një postimi në Facebook, Basha njofton se do të takohet me fermerët

LEXO DHE :  Angela Merkel gjen fjalët e duhura në Aushvic

 “‘Rrugëtimit për Shqipërinë’ 🇦🇱 i bashkohen sot në bashkëbisedim fermerët e Lezhës në orën 13:30”, shkruan Basha./E.B-dritare.net

"Rrugëtimit për Shqipërinë" 🇦🇱 i bashkohen sot në bashkëbisedim fermerët e Lezhës në orën 13:30.

Gepostet von Lulzim Basha am Montag, 18. November 2019

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.