Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Babai i feston ditëlindjen, ja si e uron Mira Kazhani!

Babai i feston ditëlindjen, ja si e uron Mira Kazhani!
Babai i gazetares së njohur, Mira Kazhanit, feston sot ditëlindjes.

Përmes një postimi në Insagram, ajo e ka uruar, duke treguar sesi për çdo fëmijë, babai është një hero.

“Babi që s’vinte kurrë nga një udhëtim pa një dhuratë për fëmijët. Babi që sot na paguan dritat, ujin dhe merr çdo certifikatë duke na dhuruar të treve një jetë pa radhë. A nuk është hero❤️! Gëzuar ditëlindjen Petro #17dhjetor”, shkruan Mira./E.B-dritare.net