Apple prezanton iPhone 11 dhe iPhone 11 pro, ja risitë!

 

Gjigandi i teknologjisë “Apple” ka prezantaur këtë të martë dy smartfonët e rinj që do të jenë në treg shumë shpejtë.

Bëhet fjalë për iPhone 11 dhe iPhone 11 Pro.

Të dy do të kenë kamera nga 12 megapiksel, ndërsa iPhone 11 do të ketë dy kamera nga pas, dhe iPhone 11 Pro do të ketë për herë të parë 3 kamera.

LEXO DHE :  Rama: Prisni që t'ju gjykojë koha!

Çmimet fillojnë fillojnë nga 699 dollarë./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.