Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Aksident në Tiranë, përplasen dy makina

Aksident në Tiranë, përplasen dy makina

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë në hyrje të Komunës së Parisit.

Dritare.net raporton se dy makina janë përplasur me njëra tjetrën, dhe fatmirësisht nga ky aksident ka vetëm dëme materiale.

Paraprakisht mësohet se aksidenti ka ndodhur nga shpejtësia e njërit mjet që ka çuar në devijim nga rruga dhe përplasjen me mjetin tjetër./ I.M-Dritare.net