Aksident në Elbasan-Peqin, humb jetën fëmija 5-vjeçar!

Një aksident ka ndodhur sot në aksin rrugon Elbasan-Peqin. Dy mjete janë përplasur me njëri-tjetrin dhe për pasojë një fëmijë 5 vjeç ka humbur jetën nga plagët e marra, rrugës për spital.

LEXO DHE :  Punonjëses së policisë në Durrës, i vihet tritoli në oborrin e shtëpisë

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.