Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

6 vjet pas vdekjes së Sokol Olldashit, publikohet videoja e rrallë e ish-deputetit demokrat

6 vjet pas vdekjes së Sokol Olldashit, publikohet videoja e rrallë e

Sot janë bërë 6 vjet që kur ish-deputeti i Partisë Demokratike, Sokol Olldashi humbi jetën nga një aksident, ndërsa po kthehej nga Elbasani në Tiranë.

Miku i tij, Çim Rexha, në një postim në Facebook, e ka kujtuar Olldashin jo si politikan, por duke luajtur në kitarë.

Videoja është e shumë viteve më parë dhe ish-deputeti i ndjerë, duket që ka pasur talent dhe në muzikë./E.B-dritare.net

https://www.facebook.com/shpetim.reka.5/videos/522725637896043/