6 vjet pas vdekjes së Sokol Olldashit, publikohet videoja e rrallë e ish-deputetit demokrat

Sot janë bërë 6 vjet që kur ish-deputeti i Partisë Demokratike, Sokol Olldashi humbi jetën nga një aksident, ndërsa po kthehej nga Elbasani në Tiranë.

Miku i tij, Çim Rexha, në një postim në Facebook, e ka kujtuar Olldashin jo si politikan, por duke luajtur në kitarë.

Videoja është e shumë viteve më parë dhe ish-deputeti i ndjerë, duket që ka pasur talent dhe në muzikë./E.B-dritare.net

Me mikun tim me te mire Sokol Olldashi. I paharruar do ngelesh ne zemrat tona, mik i dashur…… Video e shkurter, por e rralle! Ne ate kohe cel regjistronte, vetem 30sek

Gepostet von Cim Rexha am Samstag, 27. Februar 2016

LEXO DHE :  Zhduket avioni ushtarak i Kilit me 38 persona në bord

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.