50-vjeçari nga Klosi vetëvaret në pemë, pranë shtëpisë!

Një 50-vjeçar nga Klosi është gjetur nga familjarët i vetvarur në pemë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e sotme, ndërsa arsyeja pse shtetsi me iniciale M.H., i ka marrë jetën vetes, ende nuk është bërë e ditur.

LEXO DHE :  Çfarë ha Elisabeta II dhe cilat janë ushqimet e ndaluara në oborrin mbretëror!

Grupi hetimor dhe prokurori Abaz Muça ndodhen në vendngjarje, për të sqaruar rrethanat e vetëvrasjes./E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.