5 gjërat që meshkujt shohin te një vajzë, në takimin e parë

Për ato vajza që duan të bëjnë përshtypje në takimin e parë, duhet të dinë se për çfarë duhet të kenë më shumë kujdes.

Sensin tuaj të humorit

Aq sa i pëlqen një mashkulli t’ju bëjë të qeshni, aftësia që dhe ju ta bëni atë të qesh është me shumë vlerë.

LEXO DHE :  Ish-bashkëshorti për Egla Harxhin: Më ka rrëmbyer djalin, më shantazhon

Sytë tuaj

Shumë sinjale mund të përçohen përmes syve dhe secili mashkull do i mbajë sytë në ato për të marrë ndonjë mesazh.

Zërin tuaj

Ndoshta nuk është cilësia për të cilën do të flasë me miqtë e tij, mirëpo zëri i femrës me siguri që do e intrigojë një mashkull.

Vetëbesimin tuaj

Më e rëndësishmja që e vërejnë meshkujt kur ju takojnë për herë të parë, është vetbesimi. Nuk ka asgjë më atraktive për një mashkull sesa vetëbesimi./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.