24-vjeçarja flet pa dorashka: Shkoj me pleq vetëm për lekë

Një vajzë 24-vjeçare ka zbuluar pse fle me burra të mëdhenj sa mosha e gjyshit të saj. Alex është një prej qindra grave australiane, e cila e quan veten “sugar baby”.

Në një intervistë, ajo dhe Bob, i cili është në të 60-at, foli për përfitimet e të qenit në një lidhje të tillë.

“Ndonëse seksi nuk është aq i mirë, unë marr para në fund të ditës”, tha Alex duke pranuar se e bën këtë gjë vetëm që të përfitojë të ardhura për veten.

LEXO DHE :  Test psikologjik: Zgjidhni një figurë dhe zbuloni çfarë mendoni për familjen

Bob është divorcuar dy herë dhe është sa trefishi i moshës së Alex. Ai është shumë i lumtur që ti ndajë paratë e tij me vajzën e re.

“Nuk është bamirësi. Një grua që gjen një djalë pa marrë seks në këmbim, i kalon kufijtë e xhentilesës”, tha Bob.

Për të është shumë e thjeshtë pasi pëlqen femrat seksi dhe është i gatshëm që ti paguajë për të plotësuar kënaqësitë personale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.