20 fustane që mund t’i vishni në punë dhe në dasma

Dritare.net e di që ju vajzat gjithmonë blini 100 fustane dhe i vishni nga një herë, sepse një fustan që blini për dasmë, nuk mund ta vishni në punë.

Për këtë arsye ne ju kemi sjellë modele të veçanta fustanesh, të cilat ju mund t’i vishni në raste të ndryshme, në festa, dasma, punë etj. Shikoni galerinë më poshtë dhe merrni disa ide frymëzuese./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Letër psikologes/ Djali im 23 vjeç nuk do të punojë. Çfarë t'i bëj?

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.