2 gola në pjesën e dytë, barazim Shqipëri-Andorra

Nis pjesa e dytë e ndeshjes Shqipëri-Andorra.

Në minutën e 49 shënon golin e dytë, Andorra!

55′ GOOOL Shqipëria! Ka realizuar Rei Manaj një gol mjaft të bukur, pasi u rrotullua në zonë, duke gjetur cepin e portës./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Çudia në Kosovë/ Fëmija rrëmben autobusin, godet njerëz e makina

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.