17 foto të transformimit të Meghan Markle, nga aktore në mbretërore

Meghan Markle, në rininë e saj, ka qenë një aktore e suksesshme Hollywoodi, e cila ka luajtur shumë role në filma.

Në 2018 ajo u martua me princ Harryn, duke u bërë kështu anëtare e familjes mbretërore dhe dukeshë e Sussex. Jeta e saj ka ndryshuar shumë, duke filluar që nga veshja, sjellja, kufizimet dhe rregullat që duhet të ndjekë.

LEXO DHE :  Lushnje/ Makina përplas tre fëmijë që po shkonin në shkollë

Ne të dritare.net ju sjellim në galerinë më poshtë disa foto që tregojnë sesi Meghan është transformuar nga aktore në një anëtare të familjes mbretërore. Shihni fotot më poshtë, të fokusuara në aspektin vizual./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.