Ylli Rakipi sherr me Ballën: Pse qesh o…

Taulant Balla dhe Ylli Rakipi janë përplasur live në emisionin “Dritare me Rudinën”. Ndërsa po flisnin për ligjshmërinë e vendimit të Metës për anulimin e datës së zgjedhjeve, Balla dhe Rakipi kanë debatuar ashpër aq sa ky  i fundit ka shpërthyer në ofendime.

Ylli Rakipi: Presidenti ka shkelur kodin zgjedhor që ti e ke shk*rdhyer në 30 vjet. Në 2008 ti e more. Ti mor ti që po qesh, bashkë me Sali Berishën dhe bëtë grusht shteti.
Keni zgjedhur Bashën dhe Ramën, dy njerëzit më budallenj të Shqipërisë.
Cilin nen ka shkelur more, cilin? (Balla vazhdon të qesh) Pse qesh o idiot? O profesor i Rumanisë.
Babai i Kushtetutës ka ardhur këtu dhe na flet./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Moti/Ja sa do të arrijnë temperaturat sot!

1 Koment

  1. O ylli.rakipi o bagti per silazh, mbaj gojen o trap. Shan ti , po ti je i share dhe i shk….dh. vete mor shemti, ske asnje lloj mirsie ne fjalimet e tua, flet plot pathos si fashist per te zhdukur dhe rrafshuar edin e p.s. sepse ashtu do ti langaraq, dhe duan kriminelet qe te paguajne ty. Na trego sa para lani e shplani, ne ate news 24 tuaj qe te can strufen gjithe diten me teorite konspirative te tuat, lubmutit dhe atij trapit tjeter. Ik o mut se na e shpifet.Sdo t’ju falim nga hundet do tju dalin fyerjet makinacionet dhe vjedhjet qe beni. Mjere ky vend qe ka nxjerre ca burra te qelbur si ju.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.