Video/ Arena Kombëtare drejt fundit, fillon shtrimi i tapetit

 

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna në stadiumin “Arena Kombëtare”.

Tanimë, duket se gjithçka është drejt fundit, dhe ka nisur edhe shtrimi i tapetit të gjelbër.

LEXO DHE :  Rama shkon në shtëpinë e vogëlushes që humbi babanë e gjyshërit nga tërmeti: Herën tjetër do të vij me Zahon!

Pas shtrimit, gjithçka do të jetë gati, por do të duhet një periudhë prej 30 ditësh që tapeti të lidhet me tokën, dhe të inaugurohet./ I.M-Dritare.net

 

 

Shtrimi i tapetit on Vidnews.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.