Video/ Arena Kombëtare drejt fundit, fillon shtrimi i tapetit

 

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna në stadiumin “Arena Kombëtare”.

Tanimë, duket se gjithçka është drejt fundit, dhe ka nisur edhe shtrimi i tapetit të gjelbër.

LEXO DHE :  Sonila Meço: Pushimi nesër për fëmijët, improvizim i qeverisë

Pas shtrimit, gjithçka do të jetë gati, por do të duhet një periudhë prej 30 ditësh që tapeti të lidhet me tokën, dhe të inaugurohet./ I.M-Dritare.net

 

 

Shtrimi i tapetit on Vidnews.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.