Thirrje ‘Rama ik’ gjatë inspektimeve, kryeministri: Ja tani, mos ki merak!

Kryeministri Edi Rama, bashkë me një ekip izraelitësh kanë inspektuar dëmet e tërmetit në Durrës, përmes një kamera teknike që tregon nëse janë dëmtuar apo jo kolonat e ndërtesave.

Ndërsa ishte me ekipin duke shkuar në një kompleks, dikush i drejtohet Ramës me thirrjen “Rama ik”.

LEXO DHE :  Shqiptarët e Ukrainës i ngrenë këngë Edi Ramës. Ja çfarë thotë ajo!

Kryeministri nuk ka qëndruar pa i dhënë një përgjigje, duke i thënë: “Ja tani, tani, mos ki merak”./E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.