Si përfundim Renato nuk ikën nga Top Channel!

Top Channel nxori sot lajmin se shef Renato do largohet nga Hell’s Kitchen Albania 2 dhe në vend të tij do jetë Alsi Sinanaj.

Lajmi u shoqërua edhe me foton e shefit simpatik që do zëvendësojë shef Renaton,

Por dritare.net mëson se kjo nuk do të ndodhë. Është një lojë e produksionit për të tërhequr shikues këtë të premten mbrëma, pas tërmetit, kur publiku është ende i përgjumur nga trauma e një jave programacioni plot lajme që na shkundën po aq sa tërmeti. Kështuqë rrini të qetë, dritare.net ju siguron se shef Renato nuk ikën.

LEXO DHE :  Tërmeti me magnitudë 4.9, flasin ekspertët: Janë pasgoditje normale!

Dhe ne dyshuam që ishte lajm i vërtetë, por e kuptuam shpejt, që megjithëse bëri shumë bujë, nuk është i vërtetë. Se po të qe, Top Channel nuk e bënte lajm, siç nuk bën kurrë për ata që i ikin./dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.