Shqërohet në polici Stresi

Mbrwmjen e djeshme wshtw arrestuar nga policia, reperi i njohur shqiptar, Arkimend Lushaj, ose siç njihet ndryshe me emrin e artit Stesi.

Mësohet se ai po mbahet në Drejtorinë e Policisë së Tiranës. Ende nuk dihet se përse është arrestuar po duket se këngëtari po hetohet./K.Ç/dritare.net

stresi

1

LEXO DHE :  Ndryshon bilanci i aksidentit tragjik në Tiranë. Nuk janë 4, por 3 viktima

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.