Shqërohet në polici Stresi

Mbrwmjen e djeshme wshtw arrestuar nga policia, reperi i njohur shqiptar, Arkimend Lushaj, ose siç njihet ndryshe me emrin e artit Stesi.

Mësohet se ai po mbahet në Drejtorinë e Policisë së Tiranës. Ende nuk dihet se përse është arrestuar po duket se këngëtari po hetohet./K.Ç/dritare.net

stresi

1

LEXO DHE :  Premier League/ Spektakël në “Etihad”, City ndalet nga Tottenhami

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.