Shalli në kokë, trend i fundit për verën

Nëse kohët e fundit keni parë meshkuj dhe femra e shaje në kokë, mos mendoni se janë çmendur. Dritare.net ju informon se ky është tredi i fundit i modës që do ju shoqërojë përgjatë gjithë verës.

Tani nuk do të shihni vetëm gjyshet me shall, por të gjithë vajzat e meshkujt që ndjekin tendencat e fundit.

LEXO DHE :  Obama këshillon mikun e tij më të mirë, Joe Biden; Mos kandido për President. Ja arsyet!

Për shembull, Rihanna e Gigi Hadid e kanë vënë.

Po ashtu dhe mbretëresha Elizhabeth II,

dhe të mos lëmë pa përmendur dhe këngëtarin shqiptar, Gashin, i cili e ka një aksesor të pandashëm./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.