Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Parashikimi i motit për sot!

Parashikimi i motit për sot!
Vendi sot do të jetë nën ndikimin e vranësirave dhe reshjeve të pakta, kryesisht në orët e para të ditës. Ndërsa pasditja do të jetë me kthjellime. Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes, duke u luhatur në vlerat -1 deri në 18 gradë celsius. Era në det do të fryjë me shpejtësi 45-50 km/h duke krijuar dallgëzim mbi 4 ballë./L.F-dritare.net