Pantallonat me kuadrate dhe bel të lartë, tendenca e kësaj pranvere

Nëse jeni një nga to persona që mbani gjithmonë pantallona, këtë pranverë duhet të shtoni patjetër në gardërobën tuaj pantallonat me kuadrate dhe me bel të lartë.

Ajo që vihet re është se në sugjerimet stilistëve nuk ka shumë rëndësi se çfarë materiali zgjidhni, rëndësi ka të jenë këto dy elementë. Ato mund të jenë të gjata, deri të kavilja, të gjera ose të ngushta.

LEXO DHE :  Interes i jashtëzakonshëm/ Ja sa lekë ka fituar FSHF nga biletat e ndeshjes Shqipëri-Francë

Sa i përket ngjyrave kur behet fjalë për dizajn me kuadrate, stilistët kanë preferuar të qëndrojnë te ngjyrat klasike të pantallonave serioze si e zeza, e bardha, grija, kafja, bluja si dhe nuanca të tyre. Dritare.net ju sjell me poshtë galerinë me foto./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtu

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.