Na ndiqni edhe në

Marrëdhënie

Kim Kardashian, nënë e tre fëmijëve, foto nudo nga krevati

Kim Kardashian, nënë e tre fëmijëve, foto nudo nga krevati

Edhe pse sapo është bërë nënë e 3 fëmijëve, Kim Kardashian vazhdon të provokojë me foto të nxehta. Para pak ditësh, bukuroshja postoi në Instagram se në jetë erdhi vajza e saj dhe këngëtarit Kanye West.

Çifti punësoi një nënë surrogate për të lindur fëmijën e saj, pasi një shtatzëni e tretë i rrezikon jetën Kim-it.

[caption id="attachment_298787" align="alignnone" width="634"] Nëna surrogate e vajzës së çiftit West-Kardashian[/caption]

37 vjeçarja, surprizoi ndjekësit me një tjetër foto provokuese, ku shfaqet e gjitha nudo, e mbuluar me një çarçaf dhe e shtrirë në krevatin e vetë, shkruan Dritare.net.

Vetëm pak më parë, ajo shpërndau një throwback, ku ishte e veshur vetëm me të brendshme, teksa qëndronte sipër një makine.

Mesa duket Kim është e vendosur t’i tregojë të gjithëve se edhe pse është nënë e tre fëmijëve, format e saj janë të mrekullueshme./a.f/Dritare.net