Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ja si t'i vishni çorapet me çdo lloj këpuce!

Ja si t'i vishni çorapet me çdo lloj këpuce!

Dy vitet e fundit ka ndryshuar shumë moda, është paksa e çuditshme sesi ne veshim altetet, sandalet e verës  si dhe takat e larta në çdo stinë. Kjo ndodh falë çorapeve me rrjetë, me ngjyra, me xixa ose dhe me dizajne të ndryshme që e bëjnë veshjen tonë të duket ndryshe.

Është aksesori kyç që e bënë veshjen tuaj të duket bukur, me stil dhe sigurisht trendi.

Shiko në fotogalerinë më poshtë, 8 mënyra të reja dhe të bukura si t’i vishni çorapet.De.My-Dritare.net