Ja si do të jetë moti sot!

Vijon ndikimi i presionit të lartë atmosferik duke kushtëzuar kthjellime në zonat e ulta dhe vranësira të herë pas-herëshme në zonat malore. Por pasditja do të risjellë kthjellimet në të gjithë shqipërinë. Kushtet e motit të kthjellët do të na shoqërojnë dhe gjatë natës.

LEXO DHE :  U gjet e vdekur/ I dashuri i prezantueses angleze: Zemra ime është e thyer!

Temperaturat e ajrit do të rriten lehtë në mëngjes POR ulen në mesditë duke luhatur vlerat ekstremale nga -5°C në 13°C.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.