Ja pse Meghan nuk shkeli mbi tapetin e kuq, në Marok!

Meghan Markle dhe princ Harry mbërritën në Marok, mbrëmjen e së shtunës. Ata u mirëpritën me tapet të kuq, por Meghan nuk shkeli mbi të.

Shumë njerëz u habitën kur panë Meghan dhe Harryn që nuk ecën si gjithmonë krah për krah.

Por, ka një shpjegim për këtë. Ishte detyra e princ Harryt për të inspektuar rojet e nderit nga Forcat Ndihmës, të veshur me uniformat e tyre të pacenuara, të bardha, të cilët ishin vendosur në dy reshta krah tapetit e kuq.

LEXO DHE :  Rama jep lajmin e mirë: 15-vjeçarja e sëmurë  mbërrin në Stamboll

Meghan nuk kishte pse bënte një gjë të tillë, dhe zgjodhi të ecte anash tapetit dhe bashkëshortit./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.