Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Të famshmit që nuk e kanë problem t'i riveshin rrobat, në publik!

Foto/ Të famshmit që nuk e kanë problem t'i riveshin rrobat,

Ekziston një mendim për faktin se, të veshësh të njëjtat rroba është gjë e keqe. Nëse do ta ndiqnim të gjithë këtë rregull, gardërobat tanë do të ishin plot me veshje të padobishme.

Stilistët e famshëm dinë si të duken bukur, madje duke veshur të njëjtat rroba. Pra duke studiuar look-un e personazheve të famshme, ne mund të marrim disa këshilla prej tyre.

Dritare.net ka sjellë për ju, në galerinë më poshtë të famshmit që veshin të njëjtat rroba dhe nuk e kanë aspak problem./K.C/dritare.net