Na ndiqni edhe në

Kuriozitete

Foto / Njihuni me 16 macet e çmendura që nuk pyesin për rregulla!

Foto / Njihuni me 16 macet e çmendura që nuk pyesin për
Ndryshe nga qentë që janë besnikë dhe më të rregullt kur i mbani në ambientet e banesës tuaj, me macet besoj keni më shumë punë. Ato e dinë shumë mirë se çfarë po bëjnë dhe gjithmonë gjejnë arsye për tu justifikuar. Macet nuk hezitojnë për asgjë dhe janë kurioze të zbulojnë çdo gjë që ju shohin sytë.

Dritare.net ju tregon fotot e maceve më të çmendura, më poshtë shikoni si macet nuk duan t’ja dinë për rregullat tuaja.

Ju erdhët në shtëpi më parë sot?

Unë do t'ju shpëtoj, kape dorën time!

Nuk më intereson, unë ndihem mirë!

Uups!

Kjo është arsyeja pse unë nuk bëj yoga më!

Ja si e gjeti shoku im macen e tij në banjo!

Unë jam një artist mund të pikturoj shumë mirë.

Kjo mace nuk i pëlqen biondet.

Shiko! Nuk e di si ka ndodhur kjo?

Duhet të flasim me macet!

Ai është gjithmonë gati !

Çfarë po ndodh?

Dua të jem i kujdesshëm? Por si t’ja bëjë?

Ata janë vërtet fotogjenikë.

Cdo mëngjes unë laj dhëmbët e mi.

Jastëku dhe i dashuri yt tani janë me mua./A.C/dritare.net