Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Hoteli më i ëmbël në botë, gati për vizitorët

Foto/ Hoteli më i ëmbël në botë, gati për

Në Kaliforni një hotel, që po konsiderohet si hoteli më i ëmbël në botë, pritet që të hapë dyert së shpejti.

Hoteli është i dedikuar i gjithi, për dashamirësit e  Nutella-s.

. Struktura e ndërtuar në Napa Valley do të jetë gati për vizitorët në fund të janarit.

Klientët e parë, do të jenë 3 amerikanë, adhurues të kremit të famshëm me çokollatë dhe lajthi, të cilët do të arrijnë të transmetojnë më bukur në një video 60 sekondëshe dashurinë e tyre për Nutella./ I.M-Dritare.net