Edmond Bejtaj: Basha braktis tavolinën dhe pastaj i vjen turp të ulet me shokët

Analisti Edmond Bejtaj i ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora thotë Lulzim Basha ka humbur një vit kohë. Sipas tij, Bashën e ftuan në tryezë, madje në mënyrë ironike tha se është gjynah që të sulmohet.

Edmond Bejtaj: Tani ishte koha, ta godasim Bashën sot më duket e tepër. Ti biem kokës është gjynah. Të paktën sot ta përshëndesim.
Dritan Hila: Shkoi në tryezë
Edmond Bejtaj: Bashën e morën e hodhën aty, i thanë hajde, boll ndenjtë. Basha si njeri i nevrikosur duke pirë braktis tavolinën dhe pastaj i vjen trup të ulet me shokët pastaj, thjesht e ftuan hajde ulu. E vetmja gjë që mund të ngremë pyetje është pse harxhuam, 1 vit kohë, ia harxhoi vetes dhe ne. 1 vit sakrificë./ I.M-Ditare.net

LEXO DHE :  Rama u ofron punë në ndërtim të rinjve që rrinin në kafe, ja si i përgjigjen ata!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.