Edicioni kryesor i lajmeve në Dritare.net, 14 korrik 2019

LEXO DHE :  Detaje të reja nga shpërthimi i karburantit në Lezhë, dy të plagosur rëndë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.