Bota në 24 orë përmes fotove

Një makinë e bërë vetë për të transportuar fëmijët refugjatë në Rripin e Gazës – Getty

Dhjetëra ngjare kanë ndodhur në mbarë botën në 24 orët e fundit.

Agjencitë fotografike kujdesen që çdo ditë, përmes fotove të paraqesin ngjarjet më kryesore në glob.

Në fotogalerinë më poshtë mund të gjeni ngjarjet më kryesore të botës, në fokusin e aparatit./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Të njoh me Panajanë e agroturizmit vlonjat!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.