Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Vetëvritet 71-vjeçari në Elbasan

Vetëvritet 71-vjeçari në Elbasan

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Elbasan.

Policia njofton se është gjetur në banesën e tij, në lagjen “Shënkoll” një shtetas 71-vjeçar, i vetëvrarë me litar.

Paraprakisht mendohet se i moshuari vuante nga depresioni.

“Në lagjen "Shënkoll", Elbasan,  në banesën e tij është gjetur nga familjarët i vetëvarur shtetasi H.H., 71 vjeç.  Nga këqyrja paraprake,  nuk janë konstatuar shenja të tjera në trup përveç atyre të shkaktuar nga vetëvarja. Nga hetimet paraprake dyshohet se ky shtetas vuante nga depresioni.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.”-njofton policia./ I.M-Dritare.net