Zonjat mbretërore që guxuan të zbulojnë këmbët më shumë sesa duhet, në publik

Nuk ndodh shpesh që zonjat e familjes mbretërore britanike, të guxojnë me veshjet e tyre. Tradicionalisht, me fustanet e tyre të mrekullueshme, ata fshehin trupin e tyre.

Por, sot, dritare.net do ju tregojë disa raste kur këto zonja kanë guxuar, duke treguar këmbët e tyre më shumë sesa duhet. Nga Kate Middleton, Mehgan Markle e Princeshë Diana, shihni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Ja rastet kur Elizabet ka shkëmbyer puthje me mbretërorët!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.