Sulm nga ISIS/ Zbulohet emri i dytë i viktimës në Londër

Foto BBC

Si pasojë e një sulmi terrorist në Londër, kanë mbetur të vdekur dy persona. Jack Merritt  studenti i diplomuar i Universitetit të Kembrixhit, ishte viktima e parë e konfirmuar.

Foto BBC

Së fundmi është konfirmuar edhe viktima e dytë dhe ajo është një vajzë. Policia ka deklaruar se ajo Saskia Jones.

LEXO DHE :  Shkeljet e Dvoranit/ Presidenca publikon videon e paralajmëruar
Foto BBC

23-vjeçarja ishte e diplomuar, në Universitetin e Kembrixhit./L.F-dritare.net

foto BBC

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.